databáze služeb a podniků

+ 420 326 362 122

czechinform@czechinform.cz

Informace | Mapa
Apartmány u Červeného stromu
Adresa: nábřeží Dukelských hrdinů 601, Rožnov pod Radhoštěm
Telefon: 777663311
Email: info@apartmanyroznov.cz
Web: http://www.ubytovaniroznov.eu
Popis:

Vedle výhod a služeb, které poskytují klasické hotely, nabízí současně kompletně vybavenou kuchyni, mnohem více prostoru a potřebného soukromí.
K dispozici jsou dva prostorné apartmány Essence a Regina a podkrovní apartmán Sky - všechny se samostatným vchodem. Apartmány jsou vhodné jak pro jednotlivce, tak i pro celou rodinu.

Ve všech apartmánech je k dispozici moderně vybavená kuchyně - myčka, mikrovlnná trouba, lednička s mrazicím boxem, sklokeramická deska, pečící trouba, rychlovarná konvice a kávovar na espresso Nescafé Dolce Gusto - Krups. Kuchyně jsou vybaveny kompletní jídelní a kávovou sadou a základním vybavením na vaření. Ložnice jsou zařízeny pohodlnou manželskou postelí (Sky futonem), obývací pokoje velkou rozkládací sedačkou a televizí.
V apartmánu Essence je součástí obývacího pokoje pracovní koutek, v apartmánu Regina si můžete kávičku vychutnat ve stylovém koutku s výhledem do parku, jehož součástí je dřevěné městečko. Jídelny v app. Essence a Regina jsou vybaveny velkým jídelním stolem se 6 židlemi (stůl je možno využít i jako jednací stůl), apartmán Regina má i vlastní terasu, na které můžete odpočívat. Koupelny a WC jsou samostatné, vybavení koupelny - vana se sprchovým koutem, fén. Vstupní místnost disponuje velkou šatní skříní.

Součástí apartmánů Essence a Regina je i nový typ bezpečnostního trezoru, do kterého uschováte i svůj notebook. Ve všech apartmánech je k dispozici minibar, ve kterém najdete sortiment alkoholických i nealkoholických nápojů. Ve všech apartmánech je také k dispozici internet prostřednictvím  wi-fi.

Součástí domu je i zahrada a venkovní posezení s grilem. Samozřejmostí je úschova kol a kočárků.

Služby
Běžnou službou je týdenní úklid (v případě dlouhodobějšího ubytování), výměna ručníků a ložního prádla.

|

© 2012 Czechinform | Designed by LIPSUM MEDIA