databáze služeb a podniků

+ 420 326 362 122

czechinform@czechinform.cz

Informace | Mapa
Elsakom servis s.r.o.
Adresa: Maršála Koněva 2095/42, Nymburk
Telefon: 731504954
Email: elsakom@elsakom.cz
Web: http://www.elsakom.cz
Popis:

Firma ELSAKOM SERVIS s.r.o. vznikla 4.1.2007 spojením tří úspěšných firem, které již více než 10 let podnikaly v oboru elektroprací, slaboproudých, telefonních a EPS rozvodů a počítačové techniky.

Firma NUEMA spol. s r.o. byla zaměřena na dodávku a správu IT systémů a počítačové techniky, speciálně větších počítačových sítí, serverů, ale i jednotlivých osobních počítačů v konfiguraci dle přání zákazníka. Dále pronajímala osobní počítače a servery a poskytovala konzultace v dané oblasti. Firma dodávala a instalovala zákaznický software a zajišťovala tvorbu a prezentaci webových stránek zákazníka.

Firma Petr Soukup – OKTEL se specializovala na dodávku strukturované kabeláže, elektronických zabezpečovacích systémů, elektronických protipožárních systémů a slaboproudých rozvodů, telefonních rozvodů a ústředen.

Firma František Kokeš – elektropráce se zabývala především dodávkami a montážemi elektronických zabezpečovacích systémů firem Jablotron, inteligentních domů Xcomfort a slaboproudými rozvody.

Spojením těchto tří firem s dlouholetými zkušenostmi vznikla společnost s obrovským potenciálem v oblasti elektronických zabezpečovacích a informačních systémů.

|

© 2012 Czechinform | Designed by LIPSUM MEDIA