databáze služeb a podniků

+ 420 326 362 122

czechinform@czechinform.cz

Informace | Mapa
Jatky Lomnice a.s.
Adresa: Josefa Kábrta 575, Lomnice nad Popelkou
Telefon: 481671287
Email: jatkylomnice@razdva.cz
Web: http://www.lomnican.cz
Popis:

Naše novodobá historie začíná v roce 1991, kdy na historickém základě z roku 1904, kdy byla v Lomnici nad Popelkou postavena Městská Jatka, se obnovilo sdružení zemědělců v Akciovou společnost .Tento charakter zaručuje jedinečný přístup jak k našim dodavatelům, tak i odběratelům. Konečné zákazníky obsluhujeme v našich podnikových prodejnách v Lomnici nad Popelkou a v Sobotce. Firma se zaměřuje na prodej masa od svých akcionářů a jiných českých chovatelů.
Naše současná provozovna prošla v letech 2002 – 2003 kompletní rekonstrukcí a modernizací splňující přísná hygienická pravidla pro dodávky produkce do zemí E U.Naše uzeniny vyrábíme pod značkou „LOMNIČAN“. Výroba uzenin, polotovarů a uzenářských specialit je zaměřena na produkci regionálních specialit, se kterými se úspěšně zúčastňujeme soutěže pořádané Libereckým krajem a MZaV o regionální potravinu. Výrobky dodáváme pod logem Regionální produkt ČESKÝ RÁJ.
Jsme členy Prodejního družstva regionálních výrobků ČESKÝ RÁJ, které buduje síť prodejen, nabízejících regionální potraviny. V současnosti nás naleznete v Turnově a Liberci. Další prodejny se připravují.
Naše motto „Děláme to z masa“ již zdomácnělo v leckterých domácnostech.

|

© 2012 Czechinform | Designed by LIPSUM MEDIA