databáze služeb a podniků

+ 420 326 362 122

czechinform@czechinform.cz

Informace | Mapa
Končák s.r.o.
Adresa: Kostelní Lhota 338, Kostelní Lhota
Telefon: 731528353
Email: info@koncak.cz
Web: http://www.koncak.cz
Popis:

Betonové výrobky Končák, jako ryze česká firma, působí na našem trhu již od roku 1994. V únoru 2008 se transformovala na společnost s ručením omezeným. Původní program byl postaven na výrobě, dodání a pokládce zámkové dlažby. Tento projet, kterým firma zahajovala svou činnost, se průběhu vývoje stal okrajovým.

Již necelá dvě desetiletí se společnost zabývá výrobou a prodejem přírodních a barvených betonových prvků určených pro stavebnictví. V posledních deseti letech je výrobní program zaměřen zejména na plotové stříšky a sloupové hlavice z pohledového, nebo-li vibrovaného betonu.

V roce 2011 byla zakoupena technologie na výrobu betonových bez základových oplocení, která Vám představujeme jako novinku v našem programu pro rok 2012.

Cílem společnosti je především zdokonalovat kvalitu všech dodávaných výrobků a poskytovaných služeb s důrazem na osobní přístup a profesionální jednání.

Firma KONČÁK s.r.o. se zapsala do podvědomí nejen drobným stavebníkům, stavebním firmám, ale též řetězcům prodejen se stavením materiálem a stala se žádaným dodavatelem na českém trhu.

Kdy nás můžete navštívit?:

Po - Pá : 7.00 - 15.00

|

© 2012 Czechinform | Designed by LIPSUM MEDIA