databáze služeb a podniků

+ 420 326 362 122

czechinform@czechinform.cz

Informace | Mapa
Vinotéka u Draka
Adresa: Nádražní 56, Klatovy
Telefon: 603290686
Email: vinoteka.kt@centrum.cz
Web: http://www.vinoteka-kt.cz
Popis:

Vítejte "U Draka",
což je vinotéka, která nabízí kromě prodeje jakostních odrůdových a přívlastkových vín i příjemné posezení mezi přáteli dobrého vína. V roce 2000 byla majitelem otevřena první vinárna pro přátele dobrého vína. A to proto, že přestože tržní společnost zajistí v obchodech téměř vše, nebylo u nás možno koupit víno s charakterem. Sítě spolupracují s velkými výrobci na základě dlouhodobých smluv a drobní prodejci dbali hlavně na nízké nákupní ceny, které se samozřejmě promítají v kvalitě. 
Dalším důvodem bylo vzdělání a znalosti prodejců, proč to tak je. Přetrvával trend, že víno je doplňkem potravin a doplňkem při různých oslavách. Pomalu se k nám dostává do povědomí evropská kultura stolování a vhodného snoubení potravin s vínem. Člověk není pouhý biologický stroj, použitelný pouze a jen pro výrobu světských hodnot, ale osobnost ušlechtilá, tvůrčí, esteticky a kulturně nadaná.
Vezměme v potaz, jak lehce básník tvoří se sklenkou bílého vína či jak příjemně se u krbu rozjímá se čtvrtkou červeného vína. A o to nám, kteří víno vyrábíme a prodáváme, musí jít: tyto krásné chvíle nezkazit.

Kdy nás můžete navštívit?:

Po-Čt 10:00-18:00 

Pá 10:00-19:00 

So 9:00-12:00

|

© 2012 Czechinform | Designed by LIPSUM MEDIA